BENJA ROJAS 4 EVER
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
BENJA ROJAS 4 EVER

eftia3a ena forum gia tn 8eo m t galana matia opou mesa exei plirofories gia oses endiaferontai
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2009
Ηλικία : 32

ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ   ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ EmptyΠεμ Μαρ 05, 2009 12:01 pm

Και αυτές τις μέρες, παρά τη δριμύτητα του καλοκαιριού, ο Benja- έτσι τον φωνάζουν οι γονείς του- συνηθίζει να πηγαίνει για τρέξιμο στη δασική ζώνη και του αρέσει πολύ να πηγαίνει στο γήπεδο της λέσχης του, ¨γυμναστικές ασκήσεις και ξιφομαχία της Λα Πλάτα¨.

Είμαι φανατικός από τότε που ήμουν 10 χρονών, το ίδιο και η οικογένειά μου. Το καλύτερο πρόγραμμα για το σαββατοκύριακο είναι να πηγαίνω στο στάδιο με το θείο μου, τον ξάδερφό μου Luciano, τον πατέρα μου και τους αδερφούς μου. Δύο φορές μπόρεσα να μπω στα αποδυτήρια και να χαιρετήσω τους παίκτες και με δύο από τους τιτλούχους ξεκίνησε και μια μικρή σχέση: είμαι σχεδόν φίλος με τον Pedro Troglio και με τον Marcelo Gómez, λέει. Περήφανος για τις αναστηλώσεις, που ομόρφυναν ακόμα περισσότερο τον διακεκριμένο καθεδρικό της πόλης του, διαβεβαιώνει οτι τη μέρα που θα παντρευτεί θα του άρεσε να κάνει τη θρησκευτική τελετή εκεί, είναι πολύ όμορφος, για μένα είναι ο καλύτερος.

- Μπορείς να εκμεταλλευτείς πλήρως το προνόμιο του να κάνεις αυτό που σ’αρέσει?
- Ναι γιατί έβαλα σαν προτεραιότητα τις σπουδές μου,το κολλέγιο. Ήθελα να πάρω το απολυτήριο και, αν και δουλεύω αρκετά, προσπαθώ να σέβομαι το χρόνο για να κάνω όλα αυτά που μου μου αρέσουν, από το να είμαι μ’αυτούς που αγαπάω μέχρι το να πάω να παίξω μερικά παιχνίδια ράκμπι στο κλαμπ ρακμπι της Λα Πλάτα. Ποτέ δεν παρέλειψα να κοιμηθώ στο σπίτι μου. Ζω εκεί και μου αρέσει να γυρίζω για να είμαι με την οικογένειά μου, όσο μεγάλο κι αν είναι το ταξίδι. Στη διαδρομή χαλαρώνω; και στο σπίτι αν είναι απαραίτητο, επειδή η μαμά μου είναι μόνη της, τη βοηθάω να ετοιμάσει το τραπέζι για να δειπνήσουμε οι έξι μας. Από την πόρτα του σπιτιού μου και μέσα, η ζωή μου είναι πολύ ήρεμη. Απ’εξω, αντίθετα, είναι άλλο θέμα.

- Αναφέρεσαι στις εκδηλώσεις αγάπης των θαυμαστών σου?
- Στο δρόμο πρέπει να προσέχω, για το θέμα της ανασφάλειας...οι θαυμαστές είναι άνθρωποι που εκτιμούν αυτό που κάνω.

- Σε ενδιαφέρει να είσαι στη μόδα και να ετοιμάζεσαι για να βγεις έξω?
- Βεβαίως. Πρέπει να είμαι άνετος και γι’αυτό φοράω ένα τζιν και ένα μπλουζάκι. Δεν κάθομαι να κοιτάζομαι δύο ώρες στον καθρέπτη. Αν ζεσταίνομαι, φοράω σαγιονάρες και μια βερμούδα. Είμαι απλός και ξέρω πολύ λίγα από μάρκες. Χρησιμοποιώ οποιδήποτε είδος κολόνιας και αποσμητικού: αυτό που αγοράζει η μαμά μου. Ή, αν δεν έχω, ζητάω από τους αδερφούς μου.

- Βρίσκεις χρόνο για να σχετίζεσαι με κοπέλες?
- Τα κορίτσια έχουν τις καλύτερες σχέσεις μαζί μου, όμως ακόμα δεν έχω βρει μια γυναίκα που να κάνει το κεφάλι μου να γυρίζει.

- Θα ήταν μια περιπλοκή για σένα να ερωτευτείς, πιστεύεις οτι θα έβλαπτε την ανοδική σου καριέρα?
- Όχι, το αντίθετο. Πιστεύω οτι πέρα από το χρόνο που αφιερώνω στη δουλειά μου, που την αγαπάω, θα μπορούσα να βρώ χρόνο για να τον μοιραστώ με την κοπέλα μου. Αλλά δεν είμαι ο τύπος που ψάχνει από δω κι από κει προσπαθώντας να γνωρίσει ένα άτομο για να ερωτευτεί. Η αγάπη φτάνει σε οποιαδήποτε στιγμή και σε οποιοδήποτε μέρος. Είναι κάτι απρόσμενο και είμαι σίγουρος οτι τη μέρα που θα μου συμβεί η κοπέλα μου θα είναι μέρος της ζωής μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://benja-forever.forumgreek.com
 
ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΒΕΝJAMIN
» K AΛΛΗ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!!
» Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BENJA ROJAS 4 EVER :: BENJAMIN ROJAS:ΝΕA-
Μετάβαση σε: