BENJA ROJAS 4 EVER
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
BENJA ROJAS 4 EVER

eftia3a ena forum gia tn 8eo m t galana matia opou mesa exei plirofories gia oses endiaferontai
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maria_del_cerro_4_ever

maria_del_cerro_4_ever


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2009

Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του   Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του EmptyΣαβ Μαρ 07, 2009 8:47 am

″ Ύστερα από το τέλος του "Alma Pirata" ο Benjamin άρχισε μια περίοδο ξεκούρασης την οποία όπως φαίνετε την περνάει με την αγαπημένη του Maria. "Με συγχωρείτε για την καθυστέρηση πάντα είμαι στην ώρα μου "-λεει ο Benjamin και για να διορθώσει την καθυστέρηση κλείνει το κινητό του. "Τώρα είμαι έτοιμος για την συνέντευξη "

- Τώρα που είσαι μακριά από την τηλεόραση πώς περνάς την μέρα σου;

Να σου πω την αλήθεια; Ξεκουράζομαι πολύ. Μόλις γύρισα από το σπίτι των γονιών μου στο La el Pago. Τώρα που έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο βγαίνω και με τους φίλους μου. Αλλά και με την Maria μπορεί να πάμε για μια εβδομάδα στο Μεξικό.

- Τι σου αρέσει περισσότερο στη σχέση σου με την Μαρία;

Αγαπιόμαστε πολύ, αυτό είναι που μου αρέσει περισσότερο. Μου αρέσει αρκετά όταν βγαίνουμε στα club την νύχτα, αλλά και όταν είμαστε με φίλους.

- Τι μέρος της ζωής σου είναι η μουσική;

Για μένα η μουσική συνεχίζει να είναι ένα hobby. Για την στιγμή γράφω τα λόγια κάποιον τραγουδιών, μαζί με τον Felipe (f.colombo) παίζουμε για ώρες με την κιθάρα. Πιστεύουμε ότι οι Erreway σύντομα θα βγάλουν καινούργιο album.

- Τα σχέδιά σου για το μέλλον;

Για την στιγμή ξεκουράζομαι. Παρ'όλα αυτά θα ήθελα στο μέλλον να παίξω σε μια ταινία. Για μένα το τέλος ενός σίριαλ είναι πολύ στενοχωριτικό.

- Συνεχίζεις να έχεις επαφές με τους ηθοποιούς του Rebeldeway;

Ναι, κάθε χρόνο εμείς διοργανώνουμε μια γιορτή. Σαν τις γιορτές που διοργανώνουμε με άλλους παλιούς φίλους από το σχολείο, έτσι και εμείς συναντιόμαστε κάθε χρόνο. Ανάμεσά μας έχει καλλιεργηθεί μια δυνατή φιλία, ίσως επειδή υπήρξαμε μαζί δυο χρόνια στη σειρά. Εκτός από αυτό έχουμε ταξιδέψει στο Ισραήλ μαζί, στην Ισπανία και στην Λατινική Αμερική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η συνέντευξη του Benjamin Rojas για τα σχέδιά του
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» BENJAMIN ROJAS:ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
» ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
» ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΒΕΝJAMIN
» K AΛΛΗ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!!
» BENJAMIN IN ATRAPADOS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BENJA ROJAS 4 EVER :: BENJAMIN ROJAS:ΝΕA-
Μετάβαση σε: